קייטרינג חלבי – 6 דברים מופלאים לידיעה

הגענו למסקנה כי מלבד מעבר בית / דירה או לידת עולל, אחת הפעמים המלחיצים ביותר בחיינו היא ארגון אירוע עם קייטרינג חלבי. אף אחד לא רוצה כל כך להיות במצב של המארגן אירוע חתונה, אירוסין, ברית וכו' של חבר/ה שנופל באופן דרמטי על פניו כמעין אסון. אז להלן כמה טיפים לשכור חברת הסעדה שהינה הטובה ביותר.

 

1. אפשרויות תפריט

יש לשקול האם החברה מציעה מגוון של אפשרויות בתפריט, כולל מאכלים מסוימים שאתם אוהבים. לרוב חברות ההסעדה הטובות יהיו רישומי תפריט מפורטים באתר האינטרנט שלהם. אם לא כך, אתם יכולים לפנות אליהם ולבקש שהוא ישלח אליכם באמצעות דואר אלקטרוני.

2.סוג האירוע

יש לזהות איזה סוג של אירוע אתם מתכננים לארגן. האם אתם זקוקים שחברת קייטרינג חלבי תביא גם בר או שתדעו האם החברה היא מפיקה עבורכם אירוע גדול או קטן, פורמלי או לא פורמלי, בפנים או בחוץ, לא משנה מה אתם מתכננים – זכרו רק להבטיח שחברת ההסעדה מעניינת אתכם ויכולה למעשה לטפל באירוע שבחרתם.

3. שירות

הקפידו לבחור קייטרינג חלבי שנגיש ביום המתוכנן שלכם. כדאי גם לבדוק אם יש לחברה שבחרתם שירות 24 שעות וניתן ליצור קשר 7 ימים בשבוע. אירועים רבים מאורגנים אחרי השעות המקובלות או בסופי השבוע, ולכן זה יגרום אי נוחות ותסכול גדולים אם לא תוכלו ליצור קשר עם החברה שהשכרתם בערב או ביום שישי בבוקר כאשר אתם פתאום חושבים על משהו שאתם צריכים לדון. אתם בהחלט לא רוצים לשלם יותר עבור החברה שבחרתם רק משום שזה לא בשעות העסקים הרגילות.

4. כח אדם

שאלו את חברת ההסעדה האם יש לה וביכולתה לספק כח אדם מאומן היטב. עדיף ורצוי שחברת קייטרינג חלבי תבטיח כי הצוות שלה יהיה ראוי ביותר לסוג של האירוע המתוכנן שלכם, שצוות יוכל להיות מסוגל לטפל בכל דבר, החל מההכנה ועד לתום האירוע.

5. ציוד וכלי אוכל

כאשר אנו מסתכלים על הרשימה שהכנו בתחילה, אנו יכולים לחשוב שחברת ההסעדה שבחרנו בעלת היכולת לארגן את הציוד שעשוי להיות נחוץ, זה אולי יכלול שולחנות, כלי אוכל, כלי זכוכית, כיסאות, מצעים, כלי אוכל ואולי אפילו תנורים ואזור בר הגשה. עלינו להיות בטוחים כי הם יכולים לספק את מה שאנו צריכים, כך שאנו לא צריכים להתרוצץ בסביבה כדי לקבל את מה שאנו צריכים. כמו כן יש לוודא כי הציוד שלהם הוא חדש ובמצב מצוין. הדבר האחרון שאנו צריכים להציע לאורחים שלנו הוא מצעים מרופטים וכלים מוכתמים.

6. מקום

יש אפשרות שאתם אולי תמצאו מקום לאירוע שלכם, אך גם חברת קייטרינג חלבי יכולה לאתר מקום עבורכם, דבר שיחסוך לכם זמן, כבא ראש ולוגיסטיקה. זה יעזור לכם לייעל את כל החוויה ולהפוך את החיים שלכם להרבה יותר קלים!

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.